Škola v přírodě v Tavíkovicích

Tak a další pobyt v Tavíkovicích je za námi - bohužel. Všichni nás letos strašili s počasím, ale vše dopadlo dobře. První tři dny jsme si užívali venku a když ve čtvrtek začalo pršet, tak nás to nezaskočilo. Mrzelo nás sice, že táborák nemohl být venku, ale špekáčky z trouby nám taky chutnaly:-) Přitom  plápolal oheň v krbu, takže to bylo skoro jako u ohně venku. Letos ale byla škola v přírodě trochu jiná, byli jsme samostatnější a někteří překonali sami sebe:-)Však oni vám doma popovídají. Jen mě trochu mrzí, že se ke mně donesly zprávy, jak děti v Tavíkovicích mrzly...

Že je letos větší zima, to jsme věděli všichni. Na školu v přírodě děti jezdí i kvůli tomu, aby tam zažívaly situace, které musí překonat. Nemyslím si, že trocha zimy bylo něco, co by děti nezvládly a co by jim ublížilo nebo narušilo pobyt. Pokud by měl kdokoliv jakýkoliv dotaz týkající se našeho pobytu, může se u mě informovat. Dle mého názoru nemá smysl dělat si předem obrázek jen na základě zkreslených tzv. zaručených informací z doslechu. Proč si máme kazit radost z radosti našich dětí.

Co všechno jsme tam zažili se brzy dozvíte i z našich slohových prací. A že toho bylo:-)